Cześć, jestem Marcin i piszę o grach od 1999 roku. Zaczynałem od PSX Extreme, kładłem podwaliny pod PPE.pl, prowadziłem serwisy Gamezilla.pl i Polygamia.pl, pisałem do Playa, Komputer Świata Gry, Dziennika Gazety Prawnej, Retro i wielu innych. Od maja 2012 prowadzę ten blog. Zawodowe pisanie o grach zakończyłem w 2015, gdy przeskoczyłem na tak zwaną drugą stronę barykady – od tego czasu zajmuję się PR-em, marketingiem i eventami w branży gier. Od 2018 roku we własnej agencji gamingowej – better. gaming agency.

W 2015 roku napisałem książkę „Nie tylko Wiedźmin. Historia polskich gier komputerowych”. Miło przyjętą i wysoko ocenianą. Znajdziecie ją w wersji papierowej lub cyfrowej. Oczywiście, że jest mobi, kindlekoledzy i kindlekoleżanki. W 2020 roku napisałem i wydałem książkę „222 polskie gry, które warto znać”, a w tym samym czasie przeczytałem pewną książkę, zakochałem się w niej i nie mogłem znieść myśli, że nigdy nie wyszła po polsku. Zatem zdobyłem prawa, przetłumaczyłem i wydałem ją sam – to „Masters of Doom„. A potem nagle powstał jedyny i najlepszy sklep, w którym można znaleźć wyłącznie książki o grachWydawnictwo Open Beta. Mój mały projekt z pasji, w którym pojawia się coraz więcej hitowych książek.

Blog startował jako miejsce z insiderskim spojrzeniem na tajemnice branży gier i w sumie dalej miewa takie zacięcie, choć aktualnie jest po prostu moim miejscem – poczytacie tu więc o moich aktualnych zajawkach, oczywiście z dominującą rolą gier, bo o nich niezmiennie pisze mi się najlepiej. Od dłuższego czasu piszę jakby mniej, ale kto wie, co tu się jeszcze wydarzy…

Znajdziecie mnie jeszcze w takich miejscach jak:

Facebook

Twitter

Instagram